Kot 16 m²

Rue du Menuisier
Sint-Lambrechts-Woluwe

420 € exclusief kosten

BK 18333
  • 1 uur geleden gepubliceerd
  • Actief 1 uur geleden
  • Beschikbaar per 1 sep
Gelijkaardige zoekertjes
Kot
Etterbeek Europa
540 € exclusief kosten
Kot
Etterbeek Europa
540 € exclusief kosten
Kot
Vorst
485 € exclusief kosten

Chambre dans une maison avec 5 étudiants: 16M2
disponible : 2 chambres de16M2: 420€+charge et 1 chambre de 11M2: 390€+charge

équipement des chambres : 1 lit, 1 armoire, 1 bureau avec chaise, 1 meuble d'appoint.

commun:
1 grande cuisine (équipée y compris casseroles, vaisselles, table et chaises pour déjeuner);
un living (salon et salle à manger, tv, Wifi),
2 wc, 2 salles de douches,

possibilité parking vélo

localisation idéale: Alma (St Luc, Ichec, Ecam, Haute ecole Vinci, campus Reyers )
transport en commun proche : métro (5 minutes à pied); bus 28;61;80 ( 3min) et tram à 10 minutes.
velo en location (Villo) au coin de la rue
Parc à 5 minutes
Tous les commerces disponibles dans la rue parallèle.

charge forfaitaire
uniquement valable pour chambre d'étudiant (inscription institut belge)

Dichtbij

Av Georges Henri (tous commerces); bus (place Meyel) et metro Gribaumont, parc Georges Henri....

  • 1 uur geleden gepubliceerd
  • Actief 1 uur geleden
  • Beschikbaar per 1 sep

Huur

Huurprijs zonder kosten 420 €
Kosten
Kan een schatting zijn
140 €
Huurprijs inclusief lasten
Kan een schatting zijn
560 €
Commentaar charges comprennent : eau, électricité, gaz, chauffage, wifi/tv, taxe étudiant Woluwe St Lambert (certificat d'étude obligatoire), assurance abandon de recours
Waarborg 840 €

Beschikbaarheid

Beschikbaarheid september 1
Duur van de huur 12 maanden
Plaatsen beschikbaar in het goed 1

Contact

Geen verborgen kosten, 100% gratis voor alle studenten.

Aanmelden Registratie

Inrichting

Meubilair Volledig bemeubeld
Verdieping 1
Oppervlakte 16 m2
Private kamers 1
Gemeenschappelijke kamers 2
Badkamer Gemeenschappelijk
Keuken Gemeenschappelijk
Verwarming Centrale verwarming
Uitrusting Ingerichte keuken, douche

Andere informatie

Referentie BK 18333
Sfeer Hartelijk, gemeenschappelijk, rustig
Staat Goed
Domiciliëring Nee
Toegang voor PBM Nee
Roker Rookvrij
Huisdieren Nee
Muzikanten -

Show map

Rue du Menuisier, 1200 Woluwe-Saint-Lambert
Gelijkaardige zoekertjes
Kot
Etterbeek Europa
540 € exclusief kosten
Kot
Etterbeek Europa
540 € exclusief kosten
Kot
Vorst
485 € exclusief kosten