Co-locatie 22 m²

Avenue Louis Lepoutre 72

750 € exclusief kosten

BK 17922
  • 1 uur geleden gepubliceerd
  • Actief 1 uur geleden
  • Beschikbaar per 4 jun
Gelijkaardige zoekertjes
Co-locatie
Schaarbeek
835 € exclusief kosten
Co-locatie
Ukkel
700 € exclusief kosten
Co-locatie
Elsene : kerkhof
675 € exclusief kosten
Co-locatie
Ukkel
440 € exclusief kosten
Co-locatie
Elsene : Naamsepoort / Flagey
730 € exclusief kosten

Louer une chambre dans une appartement qui est situé à Ixelles près de place Brugmann, Place Châtelain et Avenue Louise. L’endroit est sécurisé et dynamique, il y a des restaurants et les commerces. Le bus 60 va directement au bureaux des EU quarters

La chambre est de 20m2, meublée avec la salle de bain privée et à partager la cuisine (équipée) avec une autre locataire. Chercher une personne pour partager cette appartement. Loyer mensuel 750€+ charge 150€ . Transport facile: bus 60, 10, 123, 136, W, 365a, tram 92, 7, 3,
***registration domicile pas possible

Dichtbij

Place Brugmann, place châtelain et avenue Louis

  • 1 uur geleden gepubliceerd
  • Actief 1 uur geleden
  • Beschikbaar per 4 jun

Huur

Huurprijs zonder kosten 750 €
Kosten
Kan een schatting zijn
150 €
Huurprijs inclusief lasten
Kan een schatting zijn
900 €
Commentaar Charges inclus: chauffage, électricité et gas, assurance, alarme, ascenseur
Waarborg 1800 €

Beschikbaarheid

Beschikbaarheid juni 4
Duur van de huur 12 maanden
11 maanden
10 maanden
5-6 maanden
Wooneenheid capaciteit 1
Beschikbare plaatsen 1

Contact

Geen verborgen kosten, 100% gratis voor alle studenten.

Aanmelden Registratie

Inrichting

Meubilair Volledig bemeubeld
Verdieping 2
Oppervlakte 22 m2
Private kamers 1
Gemeenschappelijke kamers 2
Badkamer Privaat
Keuken Gemeenschappelijk
Verwarming Centrale verwarming
Uitrusting Ingerichte keuken, wasmachine, douche, terras

Andere informatie

Referentie BK 17922
Schaarbeek
835 € exclusief kosten
Co-locatie
Ukkel
700 € exclusief kosten
Co-locatie
Elsene : kerkhof
675 € exclusief kosten
Co-locatie
Ukkel
440 € exclusief kosten
Co-locatie
Elsene : Naamsepoort / Flagey
730 € exclusief kosten