Kot 10 m²

jourdan 142
Sint-Gillis

405 € exclusief kosten

BK 20736
  • 1 uur geleden gepubliceerd
  • Actief 58 minuten geleden
  • Beschikbaar per 1 sep
Gelijkaardige zoekertjes
Kot
Laken
530 € exclusief kosten
Kot
Anderlecht
459 € exclusief kosten
Kot
Etterbeek Europa
540 € exclusief kosten
Kot
Elsene : Naamsepoort / Flagey
500 € exclusief kosten
Kot
Etterbeek Europa
540 € exclusief kosten

Près de SAINT LUC et LOCI
Parvis de Saint-Gilles / Hôtel des Monnaies

Chambre dans une maison d'étdudiants
douche et cuisine et salon commun
loyer 495 € toutes charges et internet compris, pas de décompte
contrat d'étudiant 1 an, caution parents, pas de domiliation possible
libre 01/09

  • 1 uur geleden gepubliceerd
  • Actief 58 minuten geleden
  • Beschikbaar per 1 sep

Huur

Huurprijs zonder kosten 405 €
Kosten
Kan een schatting zijn
90 €
Huurprijs inclusief lasten
Kan een schatting zijn
495 €
Waarborg 990 €

Beschikbaarheid

Beschikbaarheid september 1
Duur van de huur 12 maanden
Plaatsen beschikbaar in het goed 2

Contact

Geen verborgen kosten, 100% gratis voor alle studenten.

Aanmelden Registratie

Inrichting

Meubilair Volledig bemeubeld
Verdieping 2
Oppervlakte 10 m2
Private kamers 1
Gemeenschappelijke kamers 0
Badkamer Gemeenschappelijk
Keuken Gemeenschappelijk
Verwarming Centrale verwarming

Andere informatie

Referentie BK 20736
Laken
530 € exclusief kosten
Kot
Anderlecht
459 € exclusief kosten
Kot
Etterbeek Europa
540 € exclusief kosten
Kot
Elsene : Naamsepoort / Flagey
500 € exclusief kosten
Kot
Etterbeek Europa
540 € exclusief kosten