Kot 19 m²

Volderstraat 4

580 € exclusief kosten

BK 19899
  • 3 uur geleden gepubliceerd
  • Actief 3 uur geleden
  • Beschikbaar
Gelijkaardige zoekertjes
Kot
Elsene : Naamsepoort / Flagey
500 € exclusief kosten
Kot
Anderlecht
459 € exclusief kosten
Kot
Laken
530 € exclusief kosten
Kot
Vorst
485 € exclusief kosten
Kot
Etterbeek Europa
540 € exclusief kosten

Dit lichtrijke appartement in het centrum van Brussel heeft 3 studentenkamers waarvan er 1 kamer met mezzanine te huur is voor het academiejaar 2026/2027, van 1/9/2026 tot 31/8/2027: 12 maanden
Het appartement beschikt over een gemeenschappelijke keuken, eetruimte, badkamer en kelder.

Dichtbij

Het centrum van Brussel, Katelijneplein, beurs, metro,.....

  • 3 uur geleden gepubliceerd
  • Actief 3 uur geleden
  • Beschikbaar

Huur

Huurprijs zonder kosten 580 €
Kosten
Kan een schatting zijn
80 €
Huurprijs inclusief lasten
Kan een schatting zijn
660 €
Commentaar Deze studentenkamer is te huur voor 12 maanden van 1/9/2026 tot 31/8/2027 volgens academiejaar.

De kosten worden opgesplitst in 25 € vaste kost voor internet en 55 € variabele kost verbruik elekriciteit, water en gas te verdelen onder de 3 studenten. De tellers worden opgenomen bij intrek en bij einde huur.
Waarborg 1160 €

Beschikbaarheid

Beschikbaarheid Nu beschikbaar
Duur van de huur 12 maanden
Plaatsen beschikbaar in het goed 1

Contact

Geen verborgen kosten, 100% gratis voor alle studenten.

Aanmelden Registratie

Inrichting

Meubilair Deels bemeubeld
Verdieping 4
Oppervlakte 19 m2
Private kamers 1
Gemeenschappelijke kamers 2
Badkamer Gemeenschappelijk
Keuken Gemeenschappelijk
Verwarming Centrale verwarming
Uitrusting Terras, ingerichte keuken, vaatwasmachine, douche, bad

Andere informatie

Referentie BK 19899
Elsene : Naamsepoort / Flagey
500 € exclusief kosten
Kot
Anderlecht
459 € exclusief kosten
Kot
Laken
530 € exclusief kosten
Kot
Vorst
485 € exclusief kosten
Kot
Etterbeek Europa
540 € exclusief kosten