Middelgrote Studio 35 m²
800 € excl. charges
The Place To is de ideale residentie voor studenten die net dat beetje extra comfort zoeken tijdens hun studietijd in Brussel.
Deze moderne studentenresidentie van Wilgimmo biedt plaats aan 90 studenten in comfortabele kamers (gemeubeld, met eigen douche, toilet en lavabo), studio’s met kitchenette en studio’s voor 2 personen met twee bedden. Het gebouw combineert privacy, comfort en een aangename woonomgeving, waardoor studenten er alle rust vinden om te studeren en te ontspannen.
Voor bewoners van de standaardkamers is er op elke verdieping een volledig uitgeruste gemeenschappelijke keuken voorzien. Deze keukens zijn uitgerust met kookvuren, combiovens en grotere koelkasten, zodat er comfortabel samen gekookt kan worden. Daarnaast beschikt elke kamer en studio over een eigen koelkast met vriesvak.
Gelegen langs de Elsensesteenweg geniet je bovendien van een toplocatie in één van de meest levendige wijken van Brussel. In de directe omgeving vind je een breed aanbod aan winkels, bekende merken, gezellige conceptstores, terrasjes en restaurants. Zo combineert de residentie het comfort van een rustige thuisbasis met de voordelen van een bruisende buurt vlak voor de deur.
Ben je geïnteresseerd? Surf dan snel naar voor meer informatie of neem rechtstreeks contact met ons op via om een bezoek in te plannen.
Tot binnenkort bij The Place To!
The Place To
"The Place To" is a brand new complex that forms a beautiful symbiosis between old and new. It offers 66 rooms and 29 studios that meet all the needs of the modern student.
See residenceRent
| Rent without charges | 800 € (1 pers.) |
|
Charges
Maybe be an estimate |
221 € (1 pers.) |
|
Rent charges included
Maybe be an estimate |
1021 € (1 pers.) |
| Comment | €800 - €850 |
| Deposit | 1600 € |
Availability
| Availability | Available now |
| Lease duration | 12 months |
| Housing capacity | 2 |
| Spots available in the building | 5+ |
Contact
No commission. No booking fee.
100% free for all students, including Erasmus and international students.
Arrangement
| Furniture | Furnished |
| Floor | 1 |
| Surface | 35 m2 |
| Private rooms | 1 |
| Shared rooms | 0 |
| Bathroom | Private bathroom |
| Kitchen | in room |
| Heating | Central heating (private) |
| Equipment | Equipped kitchen, dishwasher, bike friendly, shower, bathtub |
Other infos
| Reference | BK 12414 |
| Atmosphere | Calm |
| Condition | New |
| Domiciliation | No |
| Access for disabled | No |
| Smoking | Non-smoking |
| Pets | No |
| Musicians | - |